Loading...

ανα ημερα




ώρα αίθουσα δάσκαλος μάθημα
18:00-20:00 Υπόγειο Νατάσσα Μάρτιν Body Music Αρχάριο
18:00-19:00 Ισόγειο Seli Kanou Γυμναστική - Ενδυνάμωση
19:00-20:30 Ισόγειο Seli Kanou Αφρικάνικα Κρουστά DJEMBE+DUNDUN / Επίπεδα 2-3
19:00-20:30 1ος Όροφος Βικτώρια Φλαμένκο μεσαίο (Guajiras con abanico)
20:00-22:00 Υπόγειο Νατάσσα Μάρτιν Body Music Προχωρημένο
20:30-22:00 Ισόγειο Seli Kanou Αφρικάνικος Χορός / Επίπεδα 2-3


ώρα αίθουσα δάσκαλος μάθημα
15:00-18:00 Υπόγειο Αντρέας Παπαγιαννακόπουλος Jazz improvisation
18:00-20:00 Υπόγειο Θάνος Δασκαλόπουλος Tap 3
19:00-20:30 Ισόγειο Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο αρχάριο - Τεχνική & Χορογραφία
19:30-20:30 1ος Όροφος Βικτώρια Φλαμένκο αρχάριο - Βασικό επίπεδο
20:00-22:00 Υπόγειο Θάνος Δασκαλόπουλος Tap 1
20:30-22:00 1ος Όροφος Βικτώρια Φλαμένκο προχωρημένο (Siguirillas con manton)
20:30-22:00 Ισόγειο Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο μεσαίο - Τεχνική


ώρα αίθουσα δάσκαλος μάθημα
13:30-15:00 Ισόγειο Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο αρχάριο τεχνική + χορογραφία
18:00-19:30 Υπόγειο Peiraias Tango Αρχάριο
19:00-20:30 1ος Όροφος Μιμήνα Πατεράκη Ελληνικοί παραδοσιακοί χοροί
19:00-20:30 Ισόγειο Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο προχωρημένο - Τεχνική
19:30-21:00 Υπόγειο Seli Kanou Αφρικάνικος Χορός / Επίπεδα 1-2
20:00-21:30 1ος Όροφος Βικτώρια Φλαμένκο μεσαίο (Guajiras con abanico)
20:30-22:00 Ισόγειο Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο προχωρημένο - Χορογραφία
21:00-22:30 Υπόγειο Seli Kanu Αφρικάνικα Κρουστά DJEMBE+DUNDUN / Επίπεδα 1-2


ώρα αίθουσα δάσκαλος μάθημα
18:30-20:00 Υπόγειο Αντρέας Παπαγιαννακόπουλος Jazz improvisation
18:00-19:00 Ισόγειο Seli Kanou Γυμναστική - Ενδυνάμωση
19:00-20:30 Ισόγειο Seli Kanou Αφρικάνικα Κρουστά DJEMBE+DUNDUN / Επίπεδα 1-2
20:00-22:00 Υπόγειο Θάνος Δασκαλόπουλος Tap 2
20:30-22:00 1ος Όροφος Βικτώρια Φλαμένκο προχωρημένο (Siguirillas con manton)
20:30-22:00 Ισόγειο Seli Kanou Αφρικάνικος Χορός / Επίπεδα 1-2


ώρα αίθουσα δάσκαλος μάθημα
14:00-16:00 Υπόγειο Θάνος Δασκαλόπουλος Body Music για δασκάλους
19:00-20:30 Ισόγειο Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο αρχάριο - Τεχνική & Χορογραφία
19:00-20:30 Υπόγειο Βικτώρια Φλαμένκο μεσαίο (Guajiras con abanico)
20:00-21:30 1ος Όροφος Peirais Tango Προχωρημένο
20:30-22:00 Υπόγειο Βικτώρια Φλαμένκο προχωρημένο (Siguirillas con manton)
20:30-22:00 Ισόγειο Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο μεσαίο - Χορογραφία


ώρα αίθουσα δάσκαλος μάθημα
12:00-14:00 Υπόγειο Τζωρτζίνα Βαρδουλάκη Tap Kids
12:30-14:00 Ισόγειο Seli Kanou Αφρικάνικος Χορός / Επίπεδα 1-2
14:00-16:00 Ισόγειο Seli Kanou Kamale n'goni (αφρικανική άρπα)
16:00-19:00 Ισόγειο Seli Kanou Ετήσιο Σεμινάριο "WEST AFRICAN DANCE & DRUM CONNECTION"
17:00-19:00 Υπόγειο Seda Flamenco Intermediate
18:30-20:00 Υπόγειο Αντρέας Παπαγιαννακόπουλος Jazz improvisation


Voutsara 4-6. 11856, Athens
+30 210 8544836
info@playgroundforthearts.com