Loading...

ανα ημερα




αίθουσα ώρα δάσκαλος μάθημα
Ισόγειο 12:00-13:30 Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο αρχάριο - Τεχνική & Χορογραφία
Ισόγειο 13:30-15:00 Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο μεσαίο - Τεχνική & Χορογραφία
1ος όροφος 17:00-19:00 Νατάσσα Μάρτιν Body Music
Ισόγειο 18:00-19:00 Seli Kanou Γυμναστική - Ενδυνάμωση
Ισόγειο 19:00-20:30 Seli Kanou Αφρικάνικα Κρουστά DJEMBE+DUNDUN / Επίπεδα 2-3
Ισόγειο 20:30-22:00 Seli Kanou Αφρικάνικος Χορός / Επίπεδα 2-3


αίθουσα ώρα δάσκαλος μάθημα
Ισόγειο 12:30-15:00 Γιώτα Πεκλάρη Πρόγραμμα σύνθεσης χορογραφίας φλαμένκο - Estructura de un baile
Ισόγειο 17:30-19:00 Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο προχωρημένο - Τεχνική
Υπόγειο 18:00-20:00 Θάνος Δασκαλόπουλος Tap 3
Υπόγειο 20:00-22:00 Θάνος Δασκαλόπουλος Tap 1
Ισόγειο 19:00-20:30 Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο αρχάριο - Τεχνική & Χορογραφία
Ισόγειο 20:30-22:00 Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο μεσαίο - Τεχνική


αίθουσα ώρα δάσκαλος μάθημα
Ισόγειο 17:30-19:00 Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο μεσαίο - Τεχνική
Ισόγειο 19:00-20:30 Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο προχωρημένο - Τεχνική
Υπόγειο 19:30-21:00 Seli Kanou Αφρικάνικος Χορός / Επίπεδα 1-2
Ισόγειο 20:30-22:00 Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο όλα τα επίπεδα - Bata de cola
Υπόγειο 21:00-22:30 Seli Kanu Αφρικάνικα Κρουστά DJEMBE+DUNDUN / Επίπεδα 1-2


αίθουσα ώρα δάσκαλος μάθημα
Ισόγειο 12:00-13:30 Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο αρχάριο - Τεχνική & Χορογραφία
Ισόγειο 13:30-15:00 Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο μεσαίο - Τεχνική & Χορογραφία
Υπόγειο 16:00-19:00 Αντρέας Παπαγιαννακόπουλος Jazz improvisation
Υπόγειο 18:00-20:00 Θάνος Δασκαλόπουλος Body Music για δασκάλους
Ισόγειο 18:00-19:00 Seli Kanou Γυμναστική - Ενδυνάμωση
Ισόγειο 19:00-20:30 Seli Kanou Αφρικάνικα Κρουστά DJEMBE+DUNDUN / Επίπεδα 1-2
Υπόγειο 20:00-22:00 Θάνος Δασκαλόπουλος Tap 2
Ισόγειο 20:30-22:00 Seli Kanou Αφρικάνικος Χορός / Επίπεδα 1-2


αίθουσα ώρα δάσκαλος μάθημα
Ισόγειο 17:30-19:00 Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο αρχάριο - Τεχνική & Χορογραφία
Ισόγειο 19:00-20:30 Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο μεσαίο - Χορογραφία
Ισόγειο 20:30-22:00 Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο προχωρημένο - Χορογραφία


αίθουσα ώρα δάσκαλος μάθημα
Υπόγειο 12:00-14:00 Τζωρτζίνα Βαρδουλάκη Tap Kids
Ισόγειο 12:30-14:00 Seli Kanou Αφρικάνικος Χορός / Επίπεδα 1-2
Ισόγειο 14:00-16:00 Seli Kanou Kamale n'goni (αφρικανική άρπα)
1ος Όροφος 15:00-18:00 Γιώτα Πεκλάρη Φλαμένκο μελέτη
Ισόγειο 16:00-19:00 Seli Kanou Ετήσιο Σεμινάριο "WEST AFRICAN DANCE & DRUM CONNECTION"
Υπόγειο 17:00-19:00 Seda Flamenco Intermediate


Voutsara 4-6. 11856, Athens
+30 210 8544836
info@playgroundforthearts.com